İnstagram
Telefon
WhatsApp
İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Hakkımızda

Lisan Fen Okulları

olarak, Mersin’de yarım asırlık köklü bir geçmişin ardından, siz değerli velilerimizin çocukları için telaşına düştüğü okul arayışına son verebilmek adına, engin tecrübe ve birikimlerimizi kullanarak başka hiçbir odağa sırtımızı dayamadan okullaşıyoruz. Bu amaçla, anaokulu – ilkokulu ve ortaokulunu kolej konseptiyle sıfırdan inşa ederek Mersin eğitim camiasına yeni bir soluk getirmek istiyoruz. Bunun yanında 1965 yılından günümüze dershane tecrübesini Temel Lise’ye taşıyarak o alanda gerek ‘’Temel Eğitim’’ gerekse ‘’Akademik Eğitim’’ olarak Mersin’in en başarılı ‘’Temel Lisesi’’nin varlığını devam ettiriyoruz.

Biliyoruz ki ülkemizin omuzlarında yükseleceği iyi nesiller, Atatürk ilke ve inkılâplarının öncülüğünde, bilim ve teknolojinin yol göstericiliği ile ahlaki değerlerin ve kültür anlayışının aşılandığı, eşit, özgür ve demokratik eğitim ortamların yaratıldığı okullarda yetişeceklerdir. Bu felsefi düşünüşü kendimize referans alarak anaokulundan liseye kadar tüm kademe okullarımızın eğitim-öğretim anlayışını şekillendiriyoruz.

Çağın ihtiyaçlarına kayıtsız kalmayan Lisan Fen Okulları, siz değerli velilerimizin anaokulu-ilkokul-ortaokul ya da lise düzeyinde öğrencilerinin her türlü eğitsel, pedagojik ve akademik ihtiyacını en kısa yoldan en etkili ve ekonomik şekilde giderecek çözümler sunmanın gayreti içerisinde olacaktır.

Bizler Lisan Fen Okulları ailesi olarak her kademede öğrenciyi merkeze alarak öğrenci merkezli hareket edip, öğrencimizin ihtiyacına en kısa yoldan cevap verecek yapılar oluşturmak istiyoruz.

Bu vesile ile siz değerli velilerimize, aydınlık yarınlarımız olan değerli evlatlarınızı bizlere emanet ettiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hakkımızda